kosmetika
mezistěny

O nás

Vítejte na stránkách firmy Výroba mezistěn Stražisko s.r.o.

Výrobna mezistěn a včelařských potřeb spol. s.r.o.  Stražisko, je firma vyrábějící mezistěny z pravého včelího vosku již více jak 100 let. V roce 1905 ji založil pan Antonín Sedláček. Již tehdy byla vybavena kvalitními stroji firmy Rytzsse a vyráběla mezistěny pro včelaře ze širokého okolí. Od té doby prošla mnoha změnami i majiteli.

Kvalitou však zůstala na předním místě ve výrobě mezistěn a nyní dokáže uspokojit včelaře z celé republiky.

Při návštěvě si včelaři mohou vyměnit vosk nebo souší za mezistěny, koupit mezistěny bez protihodnoty vosku, pomůcky potřebné k provozování chovu včel a získávání včelích produktů, také kosmetické výrobky obsahující včelí produkty, dále pak medové bonbony a medovinu.

 

Dle pravidel nakládání s osobními údaji, vyplývající z nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č.2016/679, známého pod zkratkou GDPR, která vstupují v platnost 25.5.2018, prohlašujeme, že chráníme vaše osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje.

K vašim osobním údajům mají přístup jen pověření pracovníci a nebudou poskytnuty žádné třetí straně, vyjma České pošty, s.p., které poskytujeme údaje jako: jméno a příjmení, adresa a telefonní čísko, k doručení zásilek.